165996

KAFFEKVARN, Isomac

Bud: 1 050 kr
Avslutat 2 december 19:09
Utropspris: 800 kr

Höjd 31cm. Bruksslitage. Ej testad. Plastbehållare med repor.

  • 2 december 2020 kl. 19:07:39
    136561 (1 050 kr)
  • 2 december 2020 kl. 19:07:21
    108470 (1 000 kr)
    136561 (1 000 kr)
  • 2 december 2020 kl. 19:05:36
    108470 (950 kr)
    136561 (900 kr)
  • 2 december 2020 kl. 19:05:18
    108470 (850 kr)
    136561 (800 kr)
  • 2 december 2020 kl. 19:01:55
    136561 (750 kr)
  • 2 december 2020 kl. 19:01:26
    108470 (700 kr)
  • 2 december 2020 kl. 19:01:21
    136561 (650 kr)
    108470 (600 kr)
  • 2 december 2020 kl. 19:00:56
    136561 (550 kr)
    108470 (500 kr)
  • 26 november 2020 kl. 21:33:11
    108470 (425 kr)
    96711 (400 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:56:14
    96711 (375 kr)
    108470 (350 kr)
  • 24 november 2020 kl. 00:32:00
    108470 (275 kr)
    136561 (250 kr)
  • 20 november 2020 kl. 22:32:35
    108470 (225 kr)
    96462 (200 kr)
  • 20 november 2020 kl. 22:31:38
    108470 (175 kr)
    96462 (150 kr)
  • 20 november 2020 kl. 21:12:15
    108470 (100 kr)