178965

KAFFEPANNOR, 1800-tal, 3st

Bud: 100 kr
Avslutat 13 april 20:42
Utropspris: 400 kr

Kaffepanna i tenn 1800-talets första hälft, saknar lock. Höjd ca 13-21,5cm. Varierat slitage.

  • 12 april 2021 kl. 20:41:33
    138917 (100 kr)