178944

KAFFEPANNOR, koppar, 1800-tal, 3st

Bud: 175 kr
Avslutat 13 april 20:00
Utropspris: 600 kr

Höjd ca 15-20cm. Varierat bruksslitage.

  • 12 april 2021 kl. 20:43:47
    138917 (175 kr)
  • 12 april 2021 kl. 10:52:14
    140404 (150 kr)
  • 11 april 2021 kl. 14:05:08
    134406 (125 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:17:28
    90835 (100 kr)