128699

KAFFESERVIS, för 6 personer, 'Blå Blom' Gustavsberg

Bud: 425 kr
Utropspris: 800 kr

Kaffekanna, sockerskål med lock (minimal nagg insida) och gräddkanna. 6 st kaffekoppar med underfat. Koppens Ø 9 cm. Bruksslitage.

  • 10 oktober 2019 kl. 16:59:17
    99503 (425 kr)
  • 29 september 2019 kl. 23:37:13
    119251 (400 kr)
    110496 (400 kr)
  • 29 september 2019 kl. 23:37:00
    119251 (375 kr)
    110496 (350 kr)
  • 29 september 2019 kl. 14:16:37
    119251 (325 kr)
  • 29 september 2019 kl. 14:16:28
    97885 (300 kr)
    119251 (300 kr)
  • 29 september 2019 kl. 14:16:14
    97885 (275 kr)
    119251 (250 kr)
  • 29 september 2019 kl. 00:31:16
    97885 (225 kr)
    90835 (200 kr)
  • 28 september 2019 kl. 21:20:35
    90835 (125 kr)
  • 27 september 2019 kl. 20:49:29
    112339 (100 kr)