128664

KAKFAT, porslin, Rörstrand, 1800/1900-tal

Bud: 300 kr
Utropspris: 500 kr

Ø 24 cm, höjd 13 cm. Viss krackelyr, bruksslitage.

  • 10 oktober 2019 kl. 06:46:20
    125541 (300 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 22:27:42
    123379 (275 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 11:25:05
    115982 (250 kr)
  • 6 oktober 2019 kl. 21:05:10
    123379 (225 kr)
  • 6 oktober 2019 kl. 20:43:42
    120737 (200 kr)
  • 5 oktober 2019 kl. 21:31:47
    123379 (175 kr)
  • 3 oktober 2019 kl. 08:19:46
    122537 (150 kr)
  • 29 september 2019 kl. 21:06:17
    93946 (125 kr)
  • 28 september 2019 kl. 20:59:08
    90835 (100 kr)