170918

KAMELSADEL, 1900-talets första del

Bud: 200 kr
Avslutat 25 januari 19:36
Utropspris: 400 kr

Bredd ca 60 cm. En metallknopp med skador.

  • 25 januari 2021 kl. 19:11:51
    117003 (200 kr)
  • 22 januari 2021 kl. 16:00:37
    114480 (175 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 23:34:25
    133025 (150 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 14:44:12
    114480 (125 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 19:11:44
    117003 (100 kr)