188764

KAMERA, Hasselblad 1000F, 1950/60-tal

Bud: 1 900 kr
Slutar 29 augusti 19:22
Utropspris: 3 000 kr

Med objektiv Tessar 1:2,8 f=80mm. Med Hasselbladsväska. Funktion okänd. Bruksslitage, ej funktionstestad. Ett objektiv medföljer, med slitage, saknar ev delar. 2021-hg12344.

  • 2 augusti 2021 kl. 19:30:00
    90926 (1 900 kr)
  • 29 juli 2021 kl. 21:32:20
    107490 (1 800 kr)
  • 25 juli 2021 kl. 13:53:36
    127872 (1 700 kr)
  • 24 juli 2021 kl. 17:07:02
    132344 (1 600 kr)
  • 24 juli 2021 kl. 17:06:51
    137600 (1 500 kr)
  • 24 juli 2021 kl. 17:06:51
    132344 (1 500 kr)
  • 22 juli 2021 kl. 15:38:40
    137600 (1 450 kr)
  • 22 juli 2021 kl. 10:15:12
    94687 (1 400 kr)
  • 22 juli 2021 kl. 10:15:06
    132344 (1 350 kr)
  • 22 juli 2021 kl. 10:15:06
    94687 (1 300 kr)
  • 22 juli 2021 kl. 08:09:46
    132344 (1 250 kr)
  • 21 juli 2021 kl. 18:07:49
    137600 (1 200 kr)
  • 21 juli 2021 kl. 18:04:28
    132344 (1 150 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 17:46:47
    137600 (1 100 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 17:46:47
    117815 (1 050 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 17:46:37
    137600 (1 000 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 17:46:37
    117815 (950 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 14:23:28
    137600 (900 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 14:23:28
    93507 (850 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 09:39:18
    137600 (325 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 09:39:18
    132344 (300 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 09:38:59
    137600 (250 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 09:38:59
    132344 (225 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 23:37:05
    137600 (200 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 23:37:04
    113564 (175 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 17:51:29
    137600 (150 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 17:51:29
    90948 (125 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 15:17:53
    137600 (100 kr)