195384

KANDELABER, "Gran", Gefle, porslin, 1900-talets första hälft

Bud: 850 kr
31 okt 19:44
Utropspris: 2 000 kr

Höjd ca 30cm. För tre ljus. Bruksslitage, fläckar.

  • 19 oktober 2021 kl. 14:27:09
    97779 (850 kr)
  • 18 oktober 2021 kl. 19:47:57
    141884 (800 kr)
    100947 (750 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 19:57:08
    141884 (700 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 19:56:54
    141884 (550 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 19:20:16
    134064 (250 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 19:19:12
    136717 (150 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 12:22:28
    121475 (125 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 09:18:00
    119468 (100 kr)