139755

KANDELABER, jugend, nysilver, 1900-talets början

Bud: 550 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd 44,5 cm. Bruksslitage, litet hack i fotring, har varit elektrifierad.

  • 18 februari 2020 kl. 17:32:24
    114754 (550 kr)
    100353 (500 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 17:32:13
    114754 (400 kr)
    100353 (375 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 16:52:57
    114754 (300 kr)
    90549 (275 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 23:56:28
    114754 (250 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 23:42:03
    100353 (225 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 23:41:54
    90549 (200 kr)
    100353 (200 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 21:29:13
    90549 (175 kr)
    114638 (150 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 11:31:38
    114638 (125 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 18:24:19
    90329 (100 kr)