133365

KANDELABER, 'Tuppstaken', smidesjärn, 1900-tal

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 1 000 kr

Höjd 54 cm. Bruksslitage.

  • 3 december 2019 kl. 18:52:44
    110034 (1 050 kr)
  • 2 december 2019 kl. 15:32:58
    126824 (1 000 kr)
    110473 (1 000 kr)
  • 1 december 2019 kl. 16:02:48
    126824 (900 kr)
  • 1 december 2019 kl. 09:31:11
    110473 (850 kr)
  • 30 november 2019 kl. 12:05:00
    110034 (800 kr)
  • 28 november 2019 kl. 13:03:23
    120695 (750 kr)
  • 28 november 2019 kl. 13:02:43
    91140 (700 kr)
    120695 (700 kr)
  • 28 november 2019 kl. 13:02:24
    91140 (650 kr)
    120695 (600 kr)
  • 28 november 2019 kl. 00:09:02
    91140 (550 kr)
  • 28 november 2019 kl. 00:08:52
    120695 (500 kr)
    91140 (500 kr)
  • 27 november 2019 kl. 14:48:58
    120695 (400 kr)
    93466 (375 kr)
  • 23 november 2019 kl. 20:56:18
    120695 (350 kr)
    90835 (325 kr)
  • 23 november 2019 kl. 20:22:47
    120695 (175 kr)
  • 22 november 2019 kl. 20:54:38
    126846 (150 kr)
  • 22 november 2019 kl. 18:04:35
    102146 (125 kr)
  • 22 november 2019 kl. 17:04:40
    112504 (100 kr)