95971

KANDELABRAR, 2+1, 1900-talets första del

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 18-22 cm. Bemålat trä. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 1 juli 2018 kl. 21:57
    90309 (100 kr)