126963

KANNA & FAT, metall, jugend, 1900-talets början

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 29 cm. Bruksslitage.

  • 17 september 2019 kl. 19:39:43
    118660 (150 kr)
  • 17 september 2019 kl. 16:59:27
    125602 (125 kr)
  • 17 september 2019 kl. 04:39:51
    106491 (100 kr)