136607

KANNA, porslin, 1900-talets början

Bud: 450 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 11,5 cm. Minimal toppnagg.

  • 14 januari 2020 kl. 18:41:58
    108302 (450 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 18:41:53
    127701 (425 kr)
    108302 (425 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 18:41:49
    127701 (400 kr)
    108302 (375 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 17:39:22
    127701 (350 kr)
    91652 (325 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 17:03:44
    91652 (200 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 18:20:22
    93309 (175 kr)
  • 6 januari 2020 kl. 02:15:13
    126946 (150 kr)
  • 6 januari 2020 kl. 00:16:05
    119802 (125 kr)
  • 3 januari 2020 kl. 19:23:39
    90887 (100 kr)