131365

KAPPA, ylle, stlk ca 36, 1960/70-tal

Bud: 250 kr
Utropspris: 500 kr

Smärre bruksslitage.

  • 8 november 2019 kl. 15:19:20
    120290 (250 kr)
  • 7 november 2019 kl. 18:35:51
    119468 (225 kr)
  • 7 november 2019 kl. 18:35:44
    116943 (200 kr)
    119468 (200 kr)
  • 4 november 2019 kl. 14:09:04
    116943 (175 kr)
    119468 (150 kr)
  • 3 november 2019 kl. 10:51:44
    116943 (125 kr)
  • 2 november 2019 kl. 19:14:03
    119468 (100 kr)