109753

KARAFFER, 3 st, 1900-talets första del

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd ca 23-28 cm. Bruksslitage.

  • 12 januari 2019 kl. 21:01
    100819 (125 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 15:31
    97066 (100 kr)