137332

KAREL APPEL färglitografi, signerad

Bud: 1 500 kr
Utropspris: 2 000 kr

Bladmått 56x76cm. Oramad. Smuts. 2019-bg68397-p54.

  • 26 januari 2020 kl. 19:47:31
    127784 (1 500 kr)
    95824 (1 450 kr)
  • 26 januari 2020 kl. 19:46:24
    127784 (1 400 kr)
    95824 (1 350 kr)
  • 26 januari 2020 kl. 19:45:37
    127784 (1 300 kr)
  • 26 januari 2020 kl. 19:07:58
    95824 (1 250 kr)
  • 26 januari 2020 kl. 19:07:53
    128005 (1 200 kr)
    95824 (1 150 kr)
  • 25 januari 2020 kl. 21:19:09
    128005 (1 100 kr)
    127784 (1 050 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:47:29
    127784 (850 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:43:51
    93256 (800 kr)
    127784 (750 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:43:39
    93256 (600 kr)
    127784 (550 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 05:55:53
    93256 (425 kr)
    127784 (400 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 15:44:36
    93256 (325 kr)
    109976 (300 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 15:53:16
    109976 (225 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 15:53:10
    95824 (200 kr)
    109976 (175 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 09:41:36
    95824 (150 kr)
    109976 (125 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 10:56:43
    109976 (100 kr)