137332

KAREL APPEL färglitografi, signerad

Bud: 850 kr
Slutar 26 januari 19:46
Utropspris: 2 000 kr

Bladmått 56x76cm. Oramad. Smuts. 2019-bg68397-p54.

  • 17 januari 2020 kl. 17:47:29
    127784 (850 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:43:51
    93256 (800 kr)
    127784 (750 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:43:39
    93256 (600 kr)
    127784 (550 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 05:55:53
    93256 (425 kr)
    127784 (400 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 15:44:36
    93256 (325 kr)
    109976 (300 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 15:53:16
    109976 (225 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 15:53:10
    95824 (200 kr)
    109976 (175 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 09:41:36
    95824 (150 kr)
    109976 (125 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 10:56:43
    109976 (100 kr)