203279

KARL AXEL PEHRSON, färglitografi, signerad

Bud: 1 250 kr
Avslutat 15 januari 19:42
Utropspris: 500 kr

Upplaga 310/360. 22x28cm.

  • 15 januari 2022 kl. 19:39:50
    95571 (1 250 kr)
    107036 (1 200 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 16:53:59
    107036 (1 050 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 16:53:19
    146606 (1 000 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 16:53:19
    107036 (1 000 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 13:20:28
    146606 (850 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 13:20:28
    107036 (800 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 02:26:40
    107036 (600 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 18:56:15
    146606 (550 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 17:25:04
    107036 (500 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 17:25:04
    110076 (475 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 10:39:45
    110076 (325 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 10:39:45
    134362 (300 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 06:19:34
    110076 (200 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 06:19:34
    111259 (175 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 15:52:04
    110076 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 15:52:04
    102146 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 20:39:43
    110076 (100 kr)