203280

KARL AXEL PEHRSON, färglitografi, signerad

Bud: 1 050 kr
Avslutat 15 januari 19:44
Utropspris: 500 kr

Upplaga 310/360. 22x28cm.

  • 7 januari 2022 kl. 16:53:44
    107036 (1 050 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 16:53:44
    146606 (1 000 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 13:21:15
    146606 (850 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 13:21:15
    107036 (800 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 02:27:01
    107036 (600 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 18:56:41
    146606 (550 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 17:25:25
    107036 (500 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 17:25:25
    110076 (475 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 10:39:12
    110076 (325 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 10:39:12
    134362 (300 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 15:51:36
    110076 (200 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 15:51:36
    102146 (175 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 15:51:27
    110076 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 15:51:27
    102146 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 20:40:17
    110076 (100 kr)