143022

KARL ERIK HÄGGBLAD, svetsgravyr, signerad samt numrerad

Bud: 275 kr
Utropspris: 500 kr

24 x 25 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 29 mars 2020 kl. 15:58:33
    129598 (275 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:33:21
    113244 (250 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 12:39:23
    110076 (225 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 12:39:23
    124269 (200 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 14:13:35
    124269 (125 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 00:51:01
    128557 (100 kr)