121385

KARL SCHWETZ färgetsning, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

53x42cm.

  • 17 juni 2019 kl. 19:20:40
    110257 (125 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 14:24:05
    122913 (100 kr)