170630

KARMFÅTÖLJER, 1 par, rotting/trä, 2000-tal

Bud: 900 kr
Avslutat 21 januari 20:38
Utropspris: 1 200 kr

Köpta i butik "Tant Grön". Höjd 95 cm, sitthöjd 48 cm. bruksslitage.

  • 18 januari 2021 kl. 22:01:26
    133463 (900 kr)
    91128 (850 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 22:01:13
    133463 (750 kr)
    91128 (700 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 21:48:00
    133463 (500 kr)
    90639 (475 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 21:47:54
    133463 (450 kr)
    90639 (425 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 19:53:38
    133463 (400 kr)
    96440 (375 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 15:17:09
    133463 (350 kr)
    90639 (325 kr)
  • 14 januari 2021 kl. 20:34:58
    133463 (300 kr)
    90983 (275 kr)
  • 14 januari 2021 kl. 20:34:47
    90983 (250 kr)
    133463 (225 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 20:27:37
    90983 (200 kr)
    131755 (175 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 13:54:25
    90983 (150 kr)
    119468 (125 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 10:41:42
    90983 (100 kr)