140723

KARMSTOL, 1900-talets början

Bud: 350 kr
Utropspris: 500 kr

Bredd 54 cm. Höjd 100/47 cm. Bruksslitage.

  • 1 mars 2020 kl. 19:45:03
    128813 (350 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:44:29
    92128 (325 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:44:29
    128813 (300 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 17:48:36
    92128 (225 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 17:48:36
    128813 (200 kr)
  • 24 februari 2020 kl. 17:23:19
    128813 (100 kr)