170909

KARMSTOL, 1920-tal

Bud: 425 kr
Avslutat 25 januari 19:18
Utropspris: 500 kr

Höjd 82/57 cm. Bredd ca 63 cm. Bruksslitage.

  • 25 januari 2021 kl. 19:01:39
    118958 (425 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 16:41:43
    119797 (400 kr)
    118958 (400 kr)
  • 24 januari 2021 kl. 23:15:07
    119797 (350 kr)
  • 24 januari 2021 kl. 20:37:04
    123866 (325 kr)
  • 24 januari 2021 kl. 20:36:46
    118958 (300 kr)
    123866 (275 kr)
  • 22 januari 2021 kl. 14:40:11
    118958 (250 kr)
    123866 (225 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 17:27:36
    118958 (200 kr)
    99111 (175 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 11:37:40
    118958 (150 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 21:45:33
    132155 (125 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 19:47:11
    95403 (100 kr)