195230

KARMSTOL, Carl Larsson-stil, 1900-talets början

Bud: 250 kr
Avslutat 16 oktober 20:14
Utropspris: 500 kr

Höjd 95 cm. Sitthöjd 44 cm. Bredd 64 cm. Bruksslitage.

  • 16 oktober 2021 kl. 20:12:23
    137375 (250 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 19:17:33
    128756 (225 kr)
  • 14 oktober 2021 kl. 22:53:07
    137375 (200 kr)
  • 14 oktober 2021 kl. 22:15:10
    93897 (175 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 23:56:19
    137375 (150 kr)
  • 10 oktober 2021 kl. 10:18:34
    135149 (125 kr)
  • 8 oktober 2021 kl. 12:57:12
    115247 (100 kr)