155860

KARMSTOL, ek, 1900-talets första del

Bud: 350 kr
Avslutat 15 augusti 20:46
Utropspris: 500 kr

Höjd 75cm, sitthöjd 48cm. Bruksslitage.

  • 15 augusti 2020 kl. 20:44:04
    134032 (350 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:43:43
    90927 (325 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:41:50
    134032 (300 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:38:35
    90927 (275 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:38:25
    134032 (250 kr)
    90927 (225 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:38:19
    134032 (200 kr)
    90927 (175 kr)
  • 15 augusti 2020 kl. 20:37:47
    134032 (150 kr)
  • 9 augusti 2020 kl. 08:19:00
    117408 (125 kr)
  • 8 augusti 2020 kl. 16:30:15
    124157 (100 kr)