144239

KARMSTOLAR, 1 par, mahogny, 1920-tal

Bud: 750 kr
Utropspris: 2 000 kr

Höjd 95, sitthöjd 46 cm. Bruksslitage, klädsel med fläckar.

  • 5 april 2020 kl. 20:58:46
    99687 (750 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:58:40
    125602 (700 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:58:40
    99687 (700 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:58:07
    125602 (650 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:58:07
    99687 (600 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:57:47
    99687 (450 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:57:47
    125602 (425 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:57:42
    125602 (350 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:57:42
    99687 (325 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:57:19
    125602 (300 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:02:27
    99687 (275 kr)
  • 3 april 2020 kl. 21:12:59
    129804 (250 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:26:58
    122495 (225 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:19:22
    99687 (200 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:19:12
    122495 (175 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:19:12
    99687 (175 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 15:03:30
    122495 (150 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 15:03:30
    125602 (125 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 02:24:25
    122495 (100 kr)