154429

KARMSTOLAR, 3 delar, gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft

Bud: 375 kr
Slutar 30 augusti 20:20
Utropspris: 2 500 kr

Med fotpall. Karmstolarnas höjd 96 cm, bredd 69 cm, sitthöjd utan dyna 37 cm. Bruksslitage, dynorna solblekta och med smuts, mindre färgbortfall på armstöd och ben.

  • 31 juli 2020 kl. 16:37:45
    130187 (375 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 17:58:30
    110590 (350 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 12:34:48
    133408 (325 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:17:41
    119463 (300 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:17:37
    110590 (275 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:17:37
    119463 (250 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:17:32
    110590 (225 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:17:32
    119463 (200 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:42:54
    110590 (175 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 11:42:54
    133286 (150 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 00:13:15
    110590 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:30:21
    119463 (100 kr)