195242

KARMSTOLAR, ett par, rokokostil, 1900-talets andra del

Bud: 350 kr
Avslutat 16 oktober 20:38
Utropspris: 800 kr

Höjd 101 cm. Sitthöjd 48 cm. Bredd 54 cm. Bruksslitage.

  • 16 oktober 2021 kl. 20:21:36
    111534 (350 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 20:03:42
    91154 (325 kr)
    111534 (300 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 17:55:41
    91154 (275 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 17:55:27
    113818 (250 kr)
    91154 (225 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 17:55:17
    113818 (200 kr)
    91154 (175 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 17:55:12
    113818 (150 kr)
    91154 (125 kr)
  • 7 oktober 2021 kl. 20:32:03
    113818 (100 kr)