130044

KARMSTOLAR, ett par, rokokostil, 1900-talets mitt

Bud: 325 kr
Utropspris: 500 kr

Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 20:47:29
    125602 (325 kr)
    120692 (300 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:42:10
    125602 (275 kr)
  • 21 oktober 2019 kl. 20:46:51
    97561 (250 kr)
  • 21 oktober 2019 kl. 19:39:16
    120692 (225 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 21:14:11
    97561 (200 kr)
  • 19 oktober 2019 kl. 19:43:08
    90030 (175 kr)
  • 14 oktober 2019 kl. 21:04:11
    120692 (150 kr)
  • 14 oktober 2019 kl. 17:15:43
    97561 (125 kr)
  • 13 oktober 2019 kl. 11:27:33
    120126 (100 kr)