128644

KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1900-talets början

Bud: 700 kr
Utropspris: 1 200 kr

Färgbortfall, bruksslitage ställvis kraftig samt vissa dekorband saknas/defekta. Bredd 62 cm, höjd 101 cm, sitthöjd 45 cm.

  • 10 oktober 2019 kl. 18:59:45
    114274 (700 kr)
    119463 (650 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 18:57:38
    114274 (600 kr)
    119463 (550 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 18:57:21
    114274 (500 kr)
    119463 (475 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 18:10:43
    114274 (450 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 18:10:43
    119531 (425 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 06:04:55
    119531 (350 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:17:41
    97561 (325 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:58:35
    97885 (300 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:58:35
    120126 (300 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:58:27
    97885 (275 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:58:27
    120126 (250 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:58:16
    97885 (225 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:58:16
    120126 (200 kr)
  • 30 september 2019 kl. 23:56:35
    97885 (175 kr)
  • 30 september 2019 kl. 19:47:01
    125754 (150 kr)
  • 30 september 2019 kl. 18:30:06
    120126 (125 kr)
  • 27 september 2019 kl. 22:15:37
    97885 (100 kr)