107902

KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

Bud: 850 kr
Utropspris: 1 500 kr

Ett par. Rottingsits samt lös sittplymå. Höjd 98 cm. Sitthöjd 47 cm. Smärre bruksslitage.

  • 10 december 2018 kl. 18:54
    111625 (850 kr)
  • 10 december 2018 kl. 18:53
    108383 (800 kr)
  • 10 december 2018 kl. 18:53
    111625 (800 kr)
  • 10 december 2018 kl. 18:53
    108383 (750 kr)
  • 10 december 2018 kl. 18:53
    111625 (700 kr)
  • 10 december 2018 kl. 17:07
    108383 (650 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:49
    104056 (600 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:49
    119463 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:48
    104056 (500 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:48
    119463 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    104056 (400 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    119463 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    104056 (300 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    119463 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    104056 (200 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    119463 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    104056 (175 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    119463 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 12:47
    104056 (150 kr)
  • 5 december 2018 kl. 20:50
    119463 (125 kr)