129955

KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

Bud: 750 kr
Utropspris: 800 kr

Bredd 63 cm. Bruksslitage, någon fläck.

  • 21 oktober 2019 kl. 19:28:15
    115982 (750 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 21:28:36
    97885 (700 kr)
  • 14 oktober 2019 kl. 17:12:45
    106491 (650 kr)
    97561 (600 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 16:52:49
    106491 (550 kr)
    97885 (500 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 02:55:33
    97885 (450 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 02:55:33
    106491 (425 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 02:55:28
    106491 (325 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 02:55:28
    97885 (300 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 23:28:59
    106491 (100 kr)