195391

KARTA, Johann Baptista Homann, Stockholm, 1700-tal

Bud: 700 kr
31 okt 19:58
Utropspris: 3 000 kr

Accurater Grundriss und Prospect der. Kön. Schwed. Reichs. u. Hauptstadt Stockholm mit aller herumligenden Gegend...Nürnberg. 1729 ditskrivet. Bladmått 5035x58cm. Veck, fläckar samt revor och slitage. Ram med skador.

  • 23 oktober 2021 kl. 08:49:15
    97885 (700 kr)
    118976 (650 kr)
  • 13 oktober 2021 kl. 18:14:41
    97885 (600 kr)
  • 13 oktober 2021 kl. 18:14:34
    110076 (550 kr)
    97885 (500 kr)
  • 13 oktober 2021 kl. 18:14:28
    110076 (325 kr)
    97885 (300 kr)
  • 13 oktober 2021 kl. 18:14:24
    110076 (275 kr)
    97885 (250 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 21:39:19
    110076 (225 kr)
    97885 (200 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 17:36:55
    110076 (175 kr)
    97885 (150 kr)
  • 12 oktober 2021 kl. 11:03:49
    110076 (125 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 09:18:48
    119468 (100 kr)