199440

KIMONO, siden, Japan, 1900-talets första del

Bud: 425 kr
Slutar imorgon 20:20
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage, några mindre skador.

  • 21 november 2021 kl. 01:32:04
    120797 (425 kr)
    135390 (400 kr)
  • 20 november 2021 kl. 23:35:43
    135390 (225 kr)
    145898 (200 kr)
  • 17 november 2021 kl. 19:03:20
    135390 (175 kr)
    90329 (150 kr)
  • 17 november 2021 kl. 16:26:59
    135390 (100 kr)