166324

KINESISKT PORSLIN, 7 delar, 1800/1900-tal

Bud: 425 kr
Slutar idag 20:56
Utropspris: 300 kr

Lockaskens längd 17 cm. Ej tillhörande lock. Med lagningar.

  • 29 november 2020 kl. 17:39:33
    120797 (425 kr)
    93256 (400 kr)
  • 29 november 2020 kl. 17:39:12
    120797 (300 kr)
    93256 (275 kr)
  • 29 november 2020 kl. 16:35:27
    120797 (150 kr)
  • 29 november 2020 kl. 16:19:54
    136561 (125 kr)
  • 28 november 2020 kl. 14:28:43
    93256 (100 kr)