98913

KISTA, daterad 1790

Bud: 200 kr
Utropspris: 600 kr

Kista i ek samt välvt lock. Delvis bemålad. Längd 144 cm, djup 65 cm, höjd 71 cm. Vissa skador på beslag, bruksslitage.

  • 22 augusti 2018 kl. 22:00
    117003 (200 kr)
  • 22 augusti 2018 kl. 22:00
    116756 (175 kr)
  • 22 augusti 2018 kl. 22:00
    117003 (175 kr)
  • 22 augusti 2018 kl. 19:59
    116756 (150 kr)
  • 16 augusti 2018 kl. 22:21
    117003 (125 kr)
  • 15 augusti 2018 kl. 16:24
    102647 (100 kr)