155385

KISTA med smidesbeslag, 1800-tal

Bud: 175 kr
Avslutat 10 augusti 19:08
Utropspris: 300 kr

Längd 75 cm. Bruksslitage.

  • 10 augusti 2020 kl. 13:37:07
    107823 (175 kr)
  • 1 augusti 2020 kl. 21:57:01
    129372 (150 kr)
  • 25 juli 2020 kl. 19:10:12
    133402 (125 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 18:18:06
    133417 (100 kr)