94094

KISTA PÅ BEN, kurbitsmålad, allmogestil, 1800-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 400 kr

Daterad 1843. Längd 80 cm. Bredd 48 cm. Höjd 75 cm. Ålderelaterat slitage. Lås saknas.

  • 5 juni 2018 kl. 22:34
    115896 (125 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 17:03
    97885 (100 kr)