126653

KJELL LÖNNÅ färglitografi, signerad

Bud: 225 kr
Utropspris: 300 kr

Upplaga 325/360, 22x29cm.

  • 2 september 2019 kl. 22:48:05
    120737 (225 kr)
  • 1 september 2019 kl. 20:02:37
    97885 (200 kr)
  • 31 augusti 2019 kl. 22:51:03
    123379 (175 kr)
  • 31 augusti 2019 kl. 19:40:16
    97885 (150 kr)
  • 31 augusti 2019 kl. 11:35:36
    123379 (125 kr)
  • 30 augusti 2019 kl. 14:50:12
    97885 (100 kr)