162365

KJOLVÄRMARE, mässing, troligtvis 1700-tal

Bud: 375 kr
Avslutat 25 oktober 19:54
Utropspris: 2 000 kr

Ca 19x19cm, höjd ca 18cm. Saknar hänkel. Något intryckta sidor. Bruksslitage.

  • 22 oktober 2020 kl. 20:27:22
    94718 (375 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 06:34:41
    93439 (350 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 06:34:12
    90887 (325 kr)
    93439 (300 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 20:55:18
    90887 (275 kr)
    93439 (250 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 20:15:59
    90887 (225 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 19:17:42
    93439 (200 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 14:38:00
    113392 (175 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 08:28:23
    93439 (150 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 20:30:28
    90887 (125 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 12:08:18
    113392 (100 kr)