112813

KLÄDHÄNGARE 'Sputnik', IKEA, 1900-talets mitt

Bud: 250 kr
Utropspris: 300 kr

Djup ca 35 cm. Bruksslitage.

  • 19 februari 2019 kl. 21:02:00
    114685 (250 kr)
    96690 (225 kr)
  • 17 februari 2019 kl. 21:51:49
    96690 (200 kr)
  • 17 februari 2019 kl. 21:26:34
    120783 (175 kr)
  • 16 februari 2019 kl. 12:25:49
    96690 (150 kr)
    109305 (125 kr)
  • 12 februari 2019 kl. 17:18:25
    109305 (100 kr)