129974

KLAFFBORD, mahogny, 1800-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 600 kr

Längd 90+25+25 cm. Bredd 70 cm. Höjd 72 cm. Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:28:53
    126060 (175 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:27:11
    124157 (150 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:27:10
    110590 (125 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 23:36:00
    124157 (100 kr)