94096

KLAFFBORD, nyrenässans, 1800/1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 74 cm. Längd 58+24+24 cm. Bredd 105 cm. Omfattande faneerskador, går ej att fälla ut.

  • 4 juni 2018 kl. 22:45
    106491 (100 kr)