140229

KLOSSPUSSEL med motiv från sagor, Tyskland, 1900-talets mitt

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage.

  • 12 februari 2020 kl. 21:21:10
    90835 (100 kr)