152482

KOFFERT, 1900-talets första del

Bud: 200 kr
Avslutat 1 juli 20:32
Utropspris: 400 kr

Mått 93 x 32 x 49 cm. Bruksslitage.

  • 26 juni 2020 kl. 17:12:36
    91128 (200 kr)
  • 26 juni 2020 kl. 17:12:36
    93501 (175 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 04:22:29
    91128 (150 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 23:32:17
    132378 (125 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 08:50:55
    130315 (100 kr)