94098

KOFFERT, furu, 1900-talets första del

Bud: 0 kr
Utropspris: 800 kr

Invändigt med lådor och hylla. Handtag i skinn. Höjd 45 cm. Bredd 51 cm. Längd 92 cm. Bruksslitage, faneerskador.