162288

KOLHÄMTARE, mässing, 1900-tal

Bud: 275 kr
Slutar idag 20:46
Utropspris: 500 kr

Höjd 59cm. Bruksslitage.

  • 20 oktober 2020 kl. 18:47:19
    118087 (275 kr)
    127068 (250 kr)
  • 17 oktober 2020 kl. 12:56:07
    127068 (225 kr)
    90983 (200 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 08:33:06
    90983 (125 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 12:43:40
    90030 (100 kr)