148703

KOMBINATIONSBORD, 1940/50-tal

Bud: 750 kr
Utropspris: 800 kr

Mått i soffbordsformat 80 x 61 x 57. Med hjultrissor. Bruksslitage.

  • 23 maj 2020 kl. 19:30:17
    91302 (750 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:29:28
    130200 (700 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:28:44
    91302 (650 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:28:15
    130200 (600 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:27:41
    91302 (550 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:27:25
    130200 (500 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:27:02
    118632 (475 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:25:58
    91302 (450 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:25:30
    118632 (425 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:24:29
    91302 (400 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:18:35
    118632 (375 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 12:19:32
    130200 (350 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 11:18:46
    91302 (325 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 11:18:37
    92500 (300 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 11:18:37
    91302 (275 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 18:04:38
    92500 (250 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 18:04:37
    102146 (225 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 15:01:02
    92500 (200 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 14:43:32
    131135 (175 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 19:55:23
    130200 (150 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 19:03:37
    102146 (125 kr)
  • 11 maj 2020 kl. 20:39:20
    131135 (100 kr)