162351

KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft

Bud: 2 100 kr
Avslutat 25 oktober 19:28
Utropspris: 3 000 kr

Med huggen stenskiva. 59x101cm ,höjd 77cm. Bruksslitage, skada på stenskivans kant.

  • 25 oktober 2020 kl. 19:26:23
    102136 (2 100 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 19:26:14
    126115 (2 000 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 19:24:47
    102136 (1 900 kr)
    126115 (1 900 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 19:23:37
    102136 (1 600 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 19:23:32
    126115 (1 500 kr)
    102136 (1 500 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 19:22:54
    126115 (1 450 kr)
    102136 (1 400 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 19:21:21
    102136 (1 100 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 18:02:50
    116555 (1 050 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 09:57:45
    102136 (1 000 kr)
  • 23 oktober 2020 kl. 17:26:23
    93737 (950 kr)
  • 19 oktober 2020 kl. 21:55:33
    116555 (900 kr)
  • 17 oktober 2020 kl. 17:54:31
    111656 (850 kr)
  • 17 oktober 2020 kl. 12:00:48
    135390 (800 kr)
  • 17 oktober 2020 kl. 07:41:32
    91128 (750 kr)
    119835 (700 kr)
  • 17 oktober 2020 kl. 07:41:22
    91128 (600 kr)
    119835 (550 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 00:44:07
    91128 (500 kr)
    95862 (475 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 21:37:10
    91128 (450 kr)
    135810 (425 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 20:29:22
    91128 (400 kr)
    90887 (375 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 20:29:03
    91128 (300 kr)
    90887 (275 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 17:19:00
    91128 (250 kr)
    119835 (225 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 10:21:24
    119835 (200 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 07:29:03
    102136 (175 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 23:35:10
    135390 (150 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:20:14
    135771 (125 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 19:43:27
    90948 (100 kr)