125038

KONSOLBORD, rokokostil, 1800-tal

Bud: 850 kr
Slutar 25 augusti 19:28
Utropspris: 2 000 kr

Förgyllt trä. Med stenskiva. Längd 85 cm. Djup 38 cm. Höjd 76 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 19 augusti 2019 kl. 01:13:08
    117174 (850 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 23:19:14
    112463 (800 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 09:24:38
    117174 (750 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:24:37
    124699 (700 kr)
    112463 (650 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:24:09
    112463 (550 kr)
    124699 (500 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 18:33:13
    112463 (225 kr)
    124198 (200 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 19:28:12
    112463 (100 kr)